دستگاه پوزیشنر جوشکاری یکی از نیاز های اصلی مجموعه های صنعتی میباشد چرا که گاها در بعضی کارگاهها قطعاتی با اشکال هندسی مختلف ، برای انجام جوشکاری و یا دیگر عملیات صنعتی نیاز به چرخش در جهات مختلف و قرار گرفتن در زوایای مختلف را دارند.

تا بتوان عملیات جوشکاری را به طور یکنواخت و با یک سرعت مناسب و دقیق انجام داد . به همین خاطر دستگاه پوزیشنر ساخت شرکت راهور صنعت زاگرس توانایی سرعت بخشیدن و انعطاف پذیری بالایی را در این رابطه دارا است.

وظیفه دستگاه پوزیشنر جوشکاری

در کارخانه های صنعتی هر روزه هزیران قطعه فلزی با اندازه های مختلف و در شکل های متفاوت به یکدیگر جوش داده میشوند.

در جوشکاری های ساده برای قطعات کوچک نیازی به دستگاه پوزیشنر جوشکاری نیست. تنها نیاز انجام کار خود دستگاه جوشکاری است و هیچ ابزار اضافه تری لازم نیست چرا که کار جوشکاری به صورت ساده انجام می پذیرد.

حال اگر نیاز به جوش دادن قسمت های مختلف یک قطعه باشد طبیعتا نیاز به چرخش آن وجود دارد. که کار را کمی سخت میکند.

ولی اگر وزن قطعه ای که قرار است کار جوشکاری رو آن انجام بگیرد.بیش از توان یک فرد برای جا به جا کردن باشد. آن زمان انجام آن فقط سخت نیست بلکه غیر ممکن است.

اینجا دقیقا همانجایی است که دستگاه پوزیشنر جوشکاری به کار می آید این دستگاه کار جوشکاری قطعات را ساده میکند.

این امکان را به جوشکار میدهد تا قطعه را در حالتی قرار دهد که هم خود احساس راحتی بیشتری کند.

و هم کیفیت کار جوشکاری بالا تر برود. این دستگاه در ابعاد و وزن های مختلفی تولید میشود که بسته به نیاز و اندازه قطعاتی که قرار است کار جوشکاری رو آنها صورت بگیرد متفاوت است.

ویژگی های دستگاه پوزیشنر جوشکاری

پوزیشنر جوشکاری این قدرت را دارد که قطعات بین 350 کیلو گرم تا 10 تن را در زاویه  های بین 0 درجه تا در حالت افق 135 درجه قرار دهد تا کار جوشکاری به بهترین نحو و بالا ترین کیفیت انجام شود.

از دیگر ویژگی های دیگر  پوزیشنر جوشکاری میتوان به قفل خودکار پس از تنظیم اشاره کرد به این صورت که بعد از این که اپراتور زاویه قطعه را در حالت ایده آل خود دراورد دستگاه به صورت خودکار در همان شرایط زاویه قفل میشود.

تا امنیت جوشکار و کیفیت کار را تضمین کند. قطعا بعد از پایان یک قسمت از کار جوشکاری نیاز به تغییر زاویه دستگاه میباشد برای ساده سازی این عمر برای شخصی که با دستگاه کار میکند شرکت راهور صنعت زاگرس یک کنترل با 6 متر سیم را در بدنه این دستگاه جای داده است.

قیمت دستگاه پوزیشنر جوشکاری

لوازم مورد نیاز برای ساخت پوزیشنر جوشکاری قیمتشان وابستگی بسیار زیادی به قیمت ارز دارد برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول و مثل قیمت و ... همچین کسب اصلاعات درباره محوصلات دیگر شرکت راهور صنعت زاگرس از جمله هونینگ لوله باما تماس بگیرید.

خلاصه :

  • قابلیت نصب قطعاتی با وزن 350 کیلوگرم تا 10000 کیلوگرم در مدل های مختلف
  • قابلیت کنترل سرعت گردشی پوزیشنر جوشکاری توسط اینورتر
  • قابلیت زاویه گیری از 0 درجه در حالت افق تا 135 درجه
  • قفل خودکار پس از تنظیم زاویه دلخواه
  • دارای صفحه مدرج با شیار T جهت نصب أسان قطعات
  • دارای سازه ای سبک و قابل حمل و جابجایی آسان
  • دارای ریموت کنترل از راه دور

 

تماس با ما