اسمارت پارکینک یا همان پارکینپگ هوشمند در واقع نام دیگر پارکینگ مکانیزه می باشد که اسامی مختلفی مانند پارکینگ اتوماتیک، پارکینگ هوشمند نیز به آن می گویند. این نوع پارکینگ دارای انواع مختلف می باشد. با توجه به انتخاب نوع پارکینگ و تجهزات و ابعاد و جای پارک آن قیمت و زمان ساخت آن متفاوت خواهد بود. شرکت پلاس پارکینگ یکی از قوی ترین و فعال ترین شرکت های ایران در زمینه پارکینگ های اسمارت و هوشمند می باشد.

پارکینگ-مکانیزه-هوشمند

محصولات شرکت پلاس پارکینگ

 

انواع اسمارت پارکینگ

اسمارت پارکینگ برجی

اسمارت پارکینگ برجی از نظر میزان بهره برداری از فضای کاری، برترین نوع پارکینگ طبقاتی اسمارت می باشد. البته این نوع گرانترین و لوکس ترین مدل پارکینگ طبقاتی اسمارت نیز می باشد. پارکینگ اسمارت برجی که می تواند دایره ای یا مستطیلی باشد. این نوع پارکینگ از یک آسانسور مرکزی تشکیل شده است و طرفین آن را پلیت هایی تشکیل داده اند که جای خودروها هستند.

 

اسمارت پارکینگ روتاری ( چرخ و فلکی )

اسمارت پارکینگ روتاری برای مکان هایی طراحی و ساخته می شود که قرار است تعداد پارکینگ زیادی را در یک فضای کم قرار دهیم. برای فضا های کوچک اسمارت پارکینگ روتاری بسیار مناسب می باشد.

پارکینگ مکانیزه (2)

اسمارت پارکینگ مسکونی

اسمارت پارکینگ مسکونی برای استفاده کاربران در حیاط منازل مسکونی، ویلا، شرکتها که فضای کافی را در اختیار ندارند و معمولا نیاز به پارک حدود دو خودرو یا بیشتر دارند و فضای کافی را در اختیار ندارند استفاده می شود.

 

اسمارت پارکینگ پازلی

اسمارت پارکینگ پازلی موارد کاربرد متنوعی دارد، زمانی که مسیر دسترسی کافی و ظرفیت پارکینگ در حد متوسط باشد این نوع پارکینگ استفاده می شود، با توجه پایین بودن هزینه نسبت به انواع اسمارت پارکینگ های موجود و همچنین موارد کاربرد متنوع (روی زمین یا زیر زمین) مناسب ترین انتخاب می باشد و در مکان هایی که ظرفیت بالای پارکینگ مورد نیاز می باشد می توان از تعدادی از این نوع اسمارت پارکینگ به طور مستقل، در کنار هم استفاده نمود و یک پارکینگ طبقاتی بزرگی ایجاد کرد.

 

اسمارت پارکینگ زیرزمینی

پارکینگ اسمارت زیرزمینی نوعی دیگر از انواع smart parking می باشد که از چیدمان بهینه ای برای جای دادن حداکثر خودروها در زیر زمین استفاده می کند. در این مدل پارکینگ ها از سیستم بارگیری و تخلیه عملیات به طور خودکار توسط کامپیوتر استفاده می شود. سنسورهای زیادی برای ایمنی در عملیات پارکینگ خودروها و ورود و خروج آنها وجود دارد. همچنین چونکه تمام خودروها در فضای زیرزمینی قرار داده می شوند، از امنیت بسیار بالایی در برابر سرقت وجود دارد. جهت مشاوره و پرسش سوالات خود یا سفارش محصول با شماره ۰۹۱۲۲۸۷۶۹۸۹ تماس حاصل نمایید.

 

پارکینگ طبقاتی اسمارت

مزیت اصلی پارکینگ طبقاتی اسمارت، در این است که می توان در فضای کمی تعدا ماشین خیلی زیادی را پارک کرد و مخصوصا در مکان هایی که فضای خیلی کمی برای احداث پارکینگ وجود دارد می توان از این نوع پارکینگ ها استفاده کرد. از دیگر مزایای این نوع پارکینگ ها این است که این نوع پارکینگ ها به رمپ احتیاجی ندارند. طول عمر پارکینگ های هوشمند در صورت اجرای به موقع سرویس های دوره ای بیش از ۵۰ سال می باشند.

lp

شرکت اسمارت پارکینگ

شرکت پلاس پارکینگ با سال ها تجربه و تخصص و استفاده از نیروهای ماهر و با تجربه و با دانش در زمینه نصب و راه اندازی انواع پارکینگ هوشمند یکی از فعال ترین شرکت های موجود در کشور در زمینه طراحی، نصب و راه اندازی انواع پارکینگ مکانیزه هوشمند در ایران می باشد. دفتر شرکت پلاس پارکینگ در تهران واقع می باشد ولی خدمات فروش، نصب و راه اندازی پارکینگ مکانیزه پلاس پارکینگ در سراسر ایران ارائه می شود و مخصوص به شهر خاصی نمی باشد. جهت مشاوره تلفنی یا حضوری و بازدید از محل می توانید با شماره های درج شده در سایت یا شماره تلفن همراه 09120536138 تماس گرفته با همکاران ما مشاوره های لازم را به شما عزیزان در زمینه نصب انواع پارکینگ هوشمند بدهند.

 

اسمارت پارکینگ تهران

پلاس پارکینگ یکی از معتبرترین و قوی ترین برندهایاسمارت پارکینگ در تهران و ایران می باشد. این شرکت با داشتن مشتریان معتبر و اجرای پروژه های متعدد در سراسر ایران قوی ترین شرکت زمینه طراحی، فروش، نصب و راه اندازی انواع پارکینگ اسمارت می باشد.

 

قیمت اسمارت پارکینگ

هزینه اسمارت پارکینگ با توجه به پارامترهای گوناگونی مشخص می شود. قیمت پارکینگ های اسمارت در مدل ها و ابعاد مختلف متفاوت خواهد شود. مثلا قیمت پارکینگ اسمارت روتاری یا زیرزمنی یا مسکونی با یکدیگر متفاوت هستند. همچنین تعداد جای پارک خودروها، تجهیزات استفاده شونده در سیستم پارکیگ هوشمند تاثیر زیادی در تعیین قیمت پارکینگ اسمارت طبقاتی تاثیر گذار خواهند بود. جهت مشاوره تلفنی یا حضوری و اطلاع از تعرفه های ساخت و راه اندازی پارکینگ طبقاتی اسمارت با شماره های درج شده در سایت ما تماس حاصل نمایید.